Kategoria: Aktualności

Turniej z okazji Święta Chleba

19 sierpnia 2023 r. rozegrano turniej z okazji Wojewódzkiego Święta Chleba w Bogdańcu. Jak co roku, rozegrano zawody w Tysiąca i Czerwoną Baśkę. Puchary i poczęstunek regeneracyjny ufundowała Gmina Bogdaniec. Dziękujemy Pani Wójt Krystynie Pławskiej i zastępcy wójta panu Rafałowi Deptule oraz wszystkim pozostałym pracownikom gminy. Nagrody dla zwycięzców ufundował GKSGKiU „Kontra” Gorzów Wlkp. Poniżej

Zmiana daty rozgrywek

Rozgrywki w Czerwoną Baśkę i Tysiąca odbędą się jak ostatnio w szkole Bogdańcu,  19 sierpnia sobota godz. 9:00. Święto Pieczonego Kurczaka w Deszcznie zostało w tym roku odwołane. Zarząd GKSGKiU ” Kontra”

Puchar Rady Sołeckiej Deszczna

27 maja 2023r. rozegrany został Puchar Sołecki Deszczna w Czerwoną Baśkę i Tysiąca. Nagrody oraz posiłek regeneracyjny ufundował GKSGKiU „Kontra”. Placek i ciastka zostały upieczone przez Alinę Karaś. Jajka z majonezem od szczęśliwych kur – Jan i Marianna Sienkiewicz. Poniżej prezentujemy wyniki.

II Memoriał Marka Pospiesznego

13 maja 2023 r. rozegrano II Memoriał Marka Pospiesznego.Puchary w Czerwoną Baśkę ufundowało Stowarzyszenie „Pokolenia” w Gorzowie Wlkp., zostały wręczane przez prezesa Tomasika.Puchary w Tysiąca wręczała córka Marka Pospiesznego, pani Agnieszka.Puchary w Tysiąca, nagrody oraz poczęstunek regeneracyjny ufundował GKSGKiU „Kontra” Gorzów Wlkp. Poniżej prezentujemy wyniki, zwycięzcom gratulujemy.

Kolektywny Turniej Kompozycji Szaradziarskiej 2022/2023

7 października ubr. ruszył jubileuszowy, dziesiąty już Internetowy Kolektywny Turniej Kompozycji Szaradziarskiej 2022/2023. Podobnie jak w latach ubiegłych, rozegranych zostanie 12 rund, z których 10 najlepszych zaliczonych zostanie do klasyfikacji końcowej. Czas trwania jednej rundy to 2 tygodnie, z wyjątkiem rundy 6 – świątecznej, która potrwa 3 tygodnie. Ostatnia (12) runda zakończona zostanie w dniu