Kategoria: Aktualności

Memoriał Marka Pospiesznego

18 maja 2024r. w byłym klubie ” Gong”rozegrano Memoriał Marka Pospiesznego w Tysiąca i Czerwoną Baśkę. Puchary na Czerwoną Baśkę ufundowało Stowarzyszenie „Pokolenia”. Puchary w Tysiąca, nagrody oraz posiłek regeneracyjny zapewniła „Kontra” Gorzów Wlkp. Poniżej prezentujemy wyniki.

Turniej o Puchar Starosty Powiatu Gorzowskiego

23 marca 2023 roku na Stacji Kultury w Deszcznie odbył się II Turniej w Tysiąca i Czerwoną Baśkę. Puchary, nagrody oraz posiłek regeneracyjny ufundowało Starostwo Powiatu Gorzowskiego. W rozgrywkach uczestniczyło 30 zawodniczek i zawodników z gminy Deszczno, Kłodawa oraz Gorzowa Wielkopolskiego, oraz 3 zawodników z województwa wielkopolskiego. Wyrażamy serdeczne podziękowania dla Pani Starosty Agnieszki Chudziak

Grand Prix Deszczna – zakończenie rozgrywek

21 marca zakończono GP Deszczno o puchar Wójta Gminy Deszczno. Zawody rozgrywane były od listopada 2023 r. do marca 2024 r. na Stacji Kultury w Deszcznie (9 spotkań turniejowych). Dziękujemy panu Wójtowi Pawłowi Tymszanowi za ufundowanie pucharów, a panu sekretarzowi Tadeuszowi Koperowi za ich wręczanie. Pani dyrektor Katarzynie Misian-Szczypiór serdecznie dziękujemy za udostępnienie sali. Zwycięzcom

Grand Prix Gorzowa – zakończenie rozgrywek

14 marca 2024 roku zakończono rozgrywki w Czerwoną Baśkę i Tysiąca o puchar Prezydenta Gorzowa Wielkopolskiego, pana Jacka Wójcickiego. Turniej trwał od listopada do marca, odbywając się dwa razy w każdym miesiącu. Rozgrywki odbywały się w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul. Sportowej w dawnym klubie „Gong”. Puchary wręczył dyrektor Wydziału Kultury i Sportu, pan Piotr Guszpit.

Puchar Starosty Gorzowskiego

18 listopada 2023 r. na Stacji Kultury w Deszcznie rozegrano turniej w Czerwoną Baśkę i Tysiąca o Puchar Starosty Powiatu Gorzowskiego Magdaleny Pędziwiatr. W turnieju uczestniczyło 31 zawodniczek i zawodników z gminy Deszczno, Kłodawa oraz Międzychodu i Gorzowa Wlkp. Dziękujemy Pani Staroście Magdaleny Pędziwiatr za puchary, nagrody oraz posiłek regeneracyjny. Organizatorem turnieju był Jan Forjasz.