Kategoria: Wyniki

Turniej o Puchar Starosty Powiatu Gorzowskiego

23 marca 2023 roku na Stacji Kultury w Deszcznie odbył się II Turniej w Tysiąca i Czerwoną Baśkę. Puchary, nagrody oraz posiłek regeneracyjny ufundowało Starostwo Powiatu Gorzowskiego. W rozgrywkach uczestniczyło 30 zawodniczek i zawodników z gminy Deszczno, Kłodawa oraz Gorzowa Wielkopolskiego, oraz 3 zawodników z województwa wielkopolskiego. Wyrażamy serdeczne podziękowania dla Pani Starosty Agnieszki Chudziak

Grand Prix Deszczna – zakończenie rozgrywek

21 marca zakończono GP Deszczno o puchar Wójta Gminy Deszczno. Zawody rozgrywane były od listopada 2023 r. do marca 2024 r. na Stacji Kultury w Deszcznie (9 spotkań turniejowych). Dziękujemy panu Wójtowi Pawłowi Tymszanowi za ufundowanie pucharów, a panu sekretarzowi Tadeuszowi Koperowi za ich wręczanie. Pani dyrektor Katarzynie Misian-Szczypiór serdecznie dziękujemy za udostępnienie sali. Zwycięzcom

Grand Prix Gorzowa – zakończenie rozgrywek

14 marca 2024 roku zakończono rozgrywki w Czerwoną Baśkę i Tysiąca o puchar Prezydenta Gorzowa Wielkopolskiego, pana Jacka Wójcickiego. Turniej trwał od listopada do marca, odbywając się dwa razy w każdym miesiącu. Rozgrywki odbywały się w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul. Sportowej w dawnym klubie „Gong”. Puchary wręczył dyrektor Wydziału Kultury i Sportu, pan Piotr Guszpit.

Puchar Starosty Gorzowskiego

18 listopada 2023 r. na Stacji Kultury w Deszcznie rozegrano turniej w Czerwoną Baśkę i Tysiąca o Puchar Starosty Powiatu Gorzowskiego Magdaleny Pędziwiatr. W turnieju uczestniczyło 31 zawodniczek i zawodników z gminy Deszczno, Kłodawa oraz Międzychodu i Gorzowa Wlkp. Dziękujemy Pani Staroście Magdaleny Pędziwiatr za puchary, nagrody oraz posiłek regeneracyjny. Organizatorem turnieju był Jan Forjasz.

Mistrzostwa Województwa Lubuskiego

7 października 2023 r. rozegrano Mistrzostwa Woj. Lubuskiego w sportowej grze w Czerwoną Baśkę i Tysiąca. Turniej rozegrany był na stacji PKP w Deszcznie. Sponsorami pucharów i organizatorem był GKSGKiU „Kontra”Gorzów Wlkp. Wójt gminy Deszczno ufundował puchar dla najlepszego zawodnika gminy Deszczna. Puchar otrzymał mieszkaniec Deszczna Aleksander Krupowicz. Sponsorami nagród byli Firma „Tema” Gorzów Wlkp.

Turniej z okazji Święta Chleba

19 sierpnia 2023 r. rozegrano turniej z okazji Wojewódzkiego Święta Chleba w Bogdańcu. Jak co roku, rozegrano zawody w Tysiąca i Czerwoną Baśkę. Puchary i poczęstunek regeneracyjny ufundowała Gmina Bogdaniec. Dziękujemy Pani Wójt Krystynie Pławskiej i zastępcy wójta panu Rafałowi Deptule oraz wszystkim pozostałym pracownikom gminy. Nagrody dla zwycięzców ufundował GKSGKiU „Kontra” Gorzów Wlkp. Poniżej

Grill u Kowala

8 lipca 2023r. rozegrano coroczny turniej w Czerwoną Baśkę przy grillu. Organizatorem był Stanisław Kowalczuk Ciecierzyce. Zawodnicy i pogoda dopisała, grill wyśmienity. Dziękujemy stałemu sponsorowi pucharów – Auto Serwis Arkadiusz Pawelczyk.  

Puchar Rady Sołeckiej Deszczna

27 maja 2023r. rozegrany został Puchar Sołecki Deszczna w Czerwoną Baśkę i Tysiąca. Nagrody oraz posiłek regeneracyjny ufundował GKSGKiU „Kontra”. Placek i ciastka zostały upieczone przez Alinę Karaś. Jajka z majonezem od szczęśliwych kur – Jan i Marianna Sienkiewicz. Poniżej prezentujemy wyniki.